Binanıza özəl infrastruktur həllərimizi təklif edirik
ESTET MMC 1997-ci ildən etibarən Azərbaycan və digər ölkələrdəki tikinti şirkətlərini, inteqratorları və digər müəssisələri orta və aşağı elektrik cərəyanı sistemləri ilə təmin etməkdədir. Şirkətimiz fəaliyyət sferasını genişləndirərək yüksək texnoloji avadanlıqların satışı və texniki servis xidməti də göstərir.
Hazırda Estet MMC Dünyaca məhşur MAKELSAN, LANDE, EMERSON/VERTİV, ALFAMAX, ALFAFONET, ASSMANN/ DIGITUS, EDNET, NORM, BSMİ,TALES ANALİTİK, ALCAD, HASSA, ETK KABLO, COFEM, LİNOFLEKS şirkətlərinin rəsmi distribyutoru və partnyorudur.
“Rebuild Karabakh 2022” şərgisində həmin şirkətlərə məxsus Struktur kabelləşmə məhsulları (Cat.5, Cat.6 və Cat.7 kateqoriya şəbəkə kabelləri, Fiberoptik şəbəkə üçün Single Mode ve Multi Mode kabelləri, Fiberoptik şəbəkədən Mis şəbəkəyə keçid (Media Converter) avadanlıqlarını və müxtəlif ölçülü Server Rack Kabinləri), Generator və UPS, EN54 Avropa təhükəsizlik sertifkatlarına malik Yanğın Xəbəretmə ,Sulu və qazlı söndürmə sistemləri, müxtəlif ölçülərə sahib audio, video, təhlükəsizlik kameraları, Mərkəzi Səs və TV sistemləri, Xəstəxana, tibb bacısı çağırış sistemləri, Laboratoriya avadanlıqları, Ağıllı ev sistemləri  təqdim edəcək. Bütün bunlar binanıza özəl infrastruktur həllərimizin təklifləridir.
Hazırda Qarabağ bölgəsinin bərpası və inkişaf etməsi Azərbaycan dövlətinin və hər bir vətəndaşın qarşısında mühüm məsələlərdən biridir. “Rebuild Karabakh 2022” şərgisi  həmin işdə öz böyük rolunu oynayır və Qarabağ regionunun bərpasında iştirak edən və etmək istəyən şirkətləri bir araya toplayır. Biz də bu tədbirdə iştirakımızı böyük bir missiya hesab edirik. Hamınızı ESTET MMC-nin K1017 stendində gözləyirik.

We offer our infrastructure solutions unique to your building
Since 1997, ESTET LLC has been supplying construction companies, integrators, and other enterprises in Azerbaijan and other countries with medium and low current systems. Our company provides high-tech equipment sales and technical services expanding its field of activity.
Currently, Estet LLC is the official distributor and partner of the world-famous MAKELSAN, LANDE, EMERSON/VERTIV, ALFAMAX, ALFAFONET, ASSMANN/ DIGITUS, EDNET, NORM, BSMI, TALES ANALYTICS, ALCAD, HASSA, ETK KABLO, COFEM, LINOFLEKS companies.
Structured cabling products belonging to those companies (Cat. 5, Cat. 6, and Cat. 7 category network cables, Single Mode and Multimode cables for Fiberoptic network, Media Converter equipment between Fiberoptic network and Copper network) and various size Server Rack Cabinets), Generator and UPS, Fire Alarm, Water and gas extinguishing systems with EN54 European safety certificates, audio, video, security cameras of various sizes, Central Sound and TV systems, Hospital, nurse call systems, Laboratory equipment, smart home systems will be introduced at the “Rebuild Karabakh 2022” exhibition. All these are the proposals of our infrastructure solutions unique to your building.
Currently, the restoration and development of the Karabakh region are the important issues set before the state of Azerbaijan and every citizen of it. The "Rebuild Karabakh 2022" exhibition plays a big role in this work and brings together companies that participate in and want to participate reconstructing the Karabakh region. We, too, consider our participation in this event a great mission. We look forward to meeting all of you at the stand K1017 of ESTET LLC.