Qarabağ bölgəsində görüləcək işlər çoxdur!
Şirkətimiz 15 ildir ki, Azərbaycan bazarında fəaliyyət göstərir. Biz fəaliyyətə metal konstruksiyalarla başlamışıq, məsələn, “PAŞA İnşaat” kimi böyük şirkətlərin podratçısı işləmişik, hazırda isə həm özəl sektor, həm də dövlət qurumları ilə uğurla əməkdaşlıq edirik. Müvafiq avadanlıqların mövcudluğu istənilən məhsulu ən qısa müddətdə istehsal etməyə imkan verir.
Bu yaxınlarda parkların və dayanacaq yerlərinin təchiz edilməsi üçün zəruri olan məhsulların istehsalına başlamışıq. Bu, istehsal sürətini optimallaşdırmaq üçün edilib. Həmin məhsulu stendimizdə görə bilərsiniz. Bununla yanaşı, USB kabellər vasitəsi ilə mobil cihazlara enerji yükləmək, fənərləri, lampaları və s. qidalandırmaq üçün günəş panellərinin prototipləri təqdim edilir. İstənilən dizaynlı sifarişləri həyata keçiririk.
Həm də istiqamət göstərən (və ya məlumatlandırıcı) nişanları peşəkar şəkildə istehsal edirik. Müştərilərimiz arasında otellər, mehmanxanalar, böyük biznes mərkəzləri və s. yer alır.
Yeni tərəfdaşlar tapmaq məqsədi ilə sərgidə iştirak edirik. Azərbaycanın işğaldan azad edilmiş ərazilərinin bərpası layihələrinin hazırlanmasında iştirak etməyə hazırıq. “Rebuild Karabakh” sərgisi potensialımızı reallaşdırmaq üçün böyük imkanlar yaradır. Qarabağ bölgəsində görüləcək işlər çoxdur, “Max Group MS” şirkətinin ən qısa müddətdə konkret bərpa işlərini həyata keçirə biləcək kifayət qədər peşəkar komandası var. Məsələn, hazırda abadlıq işlərinin aparıldığı Lahıc kəndi üçün park avadanlıqlarının istehsalını həyata keçiririk.

There is a lot of work ahead in the Karabakh region!
Our company has been present on the Azerbaijani market for 15 years. We started with metal structures, worked as contractors for large companies, for example, PASHA Construction, and now we are successfully cooperating with both the private sector and government agencies. The availability of the appropriate equipment allows us to produce any required products in the shortest possible time.
Recently, we have started manufacturing a product necessary for equipping parks and parking spaces. This was done in order to optimize the production speed. You can see it at our booth. In addition, there are prototypes of solar panels for charging mobile devices via USB cables, for powering lanterns, lamps, etc. We carry out orders for any design.
We also professionally produce guide (or information) signs. Our clients are hotels, hotels, large business centers, etc.
We participate in the exhibition to find new partners. We are ready to get involved in the development of projects to restore the liberated territories of Azerbaijan. The Rebuild Karabakh exhibition provides great opportunities for realizing our potential. There is a lot of work in the Karabakh region, and Max Group MS has a rather professional team that can carry out some kind of restoration work in the shortest possible time. For example, now we are engaged in the production of park equipment for the village of Lahich, where improvement work is being carried out.