Qarabağ bölgəsində görüləcək işlər çoxdur!
Şirkətimiz 15 ildir ki, Azərbaycan bazarında fəaliyyət göstərir. Biz fəaliyyətə metal konstruksiyalarla başlamışıq, məsələn, “PAŞA İnşaat” kimi böyük şirkətlərin podratçısı işləmişik, hazırda isə həm özəl sektor, həm də dövlət qurumları ilə uğurla əməkdaşlıq edirik. Müvafiq avadanlıqların mövcudluğu istənilən məhsulu ən qısa müddətdə istehsal etməyə imkan verir.
Bu yaxınlarda parkların və dayanacaq yerlərinin təchiz edilməsi üçün zəruri olan məhsulların istehsalına başlamışıq. Bu, istehsal sürətini optimallaşdırmaq üçün edilib. Həmin məhsulu stendimizdə görə bilərsiniz. Bununla yanaşı, USB kabellər vasitəsi ilə mobil cihazlara enerji yükləmək, fənərləri, lampaları və s. qidalandırmaq üçün günəş panellərinin prototipləri təqdim edilir. İstənilən dizaynlı sifarişləri həyata keçiririk.
Həm də istiqamət göstərən (və ya məlumatlandırıcı) nişanları peşəkar şəkildə istehsal edirik. Müştərilərimiz arasında otellər, mehmanxanalar, böyük biznes mərkəzləri və s. yer alır.
Yeni tərəfdaşlar tapmaq məqsədi ilə sərgidə iştirak edirik. Azərbaycanın işğaldan azad edilmiş ərazilərinin bərpası layihələrinin hazırlanmasında iştirak etməyə hazırıq. “Rebuild Karabakh” sərgisi potensialımızı reallaşdırmaq üçün böyük imkanlar yaradır. Qarabağ bölgəsində görüləcək işlər çoxdur, “Max Group MS” şirkətinin ən qısa müddətdə konkret bərpa işlərini həyata keçirə biləcək kifayət qədər peşəkar komandası var. Məsələn, hazırda abadlıq işlərinin aparıldığı Lahıc kəndi üçün park avadanlıqlarının istehsalını həyata keçiririk.

Работа в карабахском регионе предстоит немалая!
Наша компания представлена на рынке Азербайджана 15 лет. Начинали мы с металлоконструкций, работали подрядчиками крупных компаний, например, PASHA Construction, сейчас успешно сотрудничаем как с частным сектором, так и с госструктурами. Наличие соответствующего оборудования позволяет нам в оптимально короткие сроки производить любую необходимую продукцию.
Недавно мы стали производить продукцию, необходимую для оборудования парков, парковочных мест. Это было сделано для того, чтобы оптимизировать скорость производства. Вы видите ее на нашем стенде. Кроме того, здесь представлены прототипы солнечных батарей для зарядки мобильных устройств через USB-кабели, для питания фонарей, ламп и пр. Мы реализуем заказы по любому дизайну.
Также профессионально изготавливаем направляющие (или информационные) знаки. Нашими клиентами являются отели, гостиницы, крупные бизнес-центры и пр.
В выставке участвуем, чтобы найти новых партнеров. Мы готовы включиться в разработку проектов по восстановлению освобожденных территорий Азербайджана. Выставка Rebuild Karabakh предоставляет большие возможности для реализации нашего потенциала. Работа в карабахском регионе предстоит немалая, у Max Group MS достаточно профессиональная команда, которая в кратчайшие сроки может произвести и реставрационные работы определенного рода. Например, сейчас мы занимаемся производством паркового оборудования для села Лагич, где осуществляется работы по благоустройству.