İT, sistem inteqrasiya, təhlükəsizlik, “Ağıllı şəhər” və “Ağıllı ev” üçün texnologiya və həllər
“B2B Group” LLC şirkəti 2019-cu ildə təsis edilmişdir. İdarə olunan İT xidmətləri, İT konsaltinq, təhlükəsizlik kamera və nəzarət sistemləri, şəbəkə həlləri, məlumat mərkəzləri üçün həllər, bulud xidmətləri və s. bizim təqdim etdiyimiz xidmətlərin bir hissəsidir. Biz Dell Technologies, Cisco, Hikvision, Vertiv, Microsoft, SNOM, Canon, CheckPoint, Fortinet, Teltonika və digər nüfuzlu qlobal markalarının partnyoruyuq. Hal-hazırda şirkətdə İT sahəsində müxtəlif profilli şirkətlərdə çalışmış 10 ildən artıq təcrübəyə malik olan peşəkar komanda çalışır. Onlar təmsil etdiyimiz dünya markalarının təqdim etdiyi texnologiyalar üzrə mütəmadi sertifikatlaşmadan keçirlər.
Rebuild Karabagh 2021 sərgisində “B2B Group” LLC-nin xidmətləri və həlləri, həmçinin partnyorlarımız – ELSMART (“Ağıllı ev”, “Ağıllı şəhər”, binaların avtomatlaşdırılması üzrə həllər və s.) və MİRSAN (açıq kameralar, server dolabları və s.) şirkətlərinin məhsulları təqdim olunacaqdır. Düşünürük ki, “Ağıllı ev” və “Ağıllı şəhər” texnologiyaları sərgi ziyarətçilərində böyük maraq doğuracaq.
Rebuild Karabagh 2021 sərgisində biz Azərbaycan Respublikası Prezidentinin Şuşadakı xüsusi nümayəndəliyinin inzibati binasının İT infrastrukturunun inşasında tətbiq etdiyimiz strukturlaşmış kabel sistemi, giriş-çıxış idarəetmə sistemi, müşahidə kameraları və s. kimi avadanlıq və həllərimizi nümayiş etdirməyi planlaşdırırıq.
Biz bu cür ixtisaslaşdırılmış sərgilərin keçirilməsini yüksək qiymətləndiririk və inanırıq ki, bizim kimi şirkətlərin gələcək inkişafı üçün Rebuild Karabagh 2021 sərgisi ciddi və müsbət təsir göstərəcəkdir.

ИТ и системная интеграция, безопасность, технологии и решения для «умного города» и «умного дома»
Компания ООО «B2B Group» была основана в 2019 году. Управляемые ИТ-услуги, ИТ-консалтинг, системы видеонаблюдения и управления, сетевые решения, решения для центров обработки данных, облачные сервисы и пр. – это всего лишь часть услуг, которые мы предоставляем. Мы являемся партнерами Dell Technologies, Cisco, Hikvision, Vertiv, Microsoft, SNOM, Canon, CheckPoint, Fortinet, Teltonica и других известных мировых брендов. В настоящее время в компании работает профессиональная команда с более чем 10-летним опытом работы в различных направлениях ИТ. Они регулярно проходят сертификацию по технологиям, представляемым международными компаниями.
На выставке Rebuild Karabagh 2021 будут представлены услуги и решения ООО «B2B Group», а также продукция наших партнеров – компаний «ELSMART» («Умный дом», «Умный город», решения по автоматизации зданий и др.).) и «MIRSAN» (открытые камеры, серверные шкафы и т. д.). Мы уверены, что технологии «Умный дом» и «Умный город»,  вызовут большой интерес у посетителей выставки.
На выставке Rebuild Karabagh 2021 мы планируем представить структурированную кабельную систему, систему управления входом и выходом, камеры наблюдения и т. д., которые мы применяем при построении ИТ-инфраструктуры административного здания специального представительства Президента Азербайджанской Республики в Шуше.
Мы высоко ценим проведение таких специализированных выставок и считаем, что выставка Rebuild Karabagh 2021 окажет серьезное и положительное влияние на дальнейшее развитие компаний, начинающих свой путь на ИТ-рынке Азербайджана