Bir çox böyük layihələrdə imzamız var
“Crystal Group of Companies” şirkəti inşaat yönümlü şirkətdir. Şirkət 2002-ci ildən fəaliyyətə başlayıb və artıq 23 ildir fəaliyyət göstərir. Əsas fəaliyyətinə beton məhsulları ilə başlayıb. Şirkətin korporasiyasına daxildir: Kristal İnşaat, Kristal Beton, Kristal Mebel İnteryer, Kristal Nəqliyyat, Kristal Qum-çınqıl və Kristal Pen. İllər boyu bizə verilən etimadın vacibliyini anlayaraq fəaliyyətimizdə peşəkar yanaşmanı əsas tutur və korporativ dəyərlərə önəm veririk.
Sərgi günlərində ziyarətçilər Crystal Group-un müxtəlif brendləri barədə ətraflı məlumat almaq və yeni layihələrimizlə tanış ola bilərlər. Biz bir çox dövlət əhəmiyyətli binaların, inzibati binaların təşkilində iştirak etmişik. Bir çox böyük layihələrdə imzamız var. Qarabağdakı bir çox layihələrin təşkilində, bəzilərində sıfırdan, bəzilərində isə mebel interyer, pəncərə və beton işləri ilə məşğul olmuşuq. Bunlara daxildir: Zəngilanda Ağalı oteli, Ağdam muğam mərkəzi, Ağdamda bir sıra inzibati yaşayış binaları, Şuşada bəzi binaların məhəccərlərinin hazırlanması.
Qrup şəklində biz 4 ildir ki, bu sərgidə iştirak edirik. Sərgidə bir çox işgüzar görüşlər, müzakirələr, ilkin razılaşmalar, yeni tanışlıqlar yer alır. Əminəm ki, bu görüşlərin uğurlu nəticələrini sərgi bitəndən sonar görəcəyik. Bu sərgidə növbəti illərdə də iştirak etmək niyyətindəyik.

Наш след в реализации многих крупных проектов
Компания «Crystal Group of Companies» — это строительная корпорация, основанная в 2002 году и обладающая 23-летним опытом работы. Свой путь она начала с производства бетонных изделий, постепенно расширяя направления деятельности.
В состав группы входят: «Kristal Inshaat», «Kristal Beton», «Kristal Mebel Interior», «Kristal Transport», «Kristal Sand & Gravel и Kristal Pen». На протяжении многих лет компания основывает свою работу на профессионализме и корпоративных ценностях, осознавая важность оказанного ей доверия. Во время выставки посетители могут ознакомиться с брендами и новыми проектами «Crystal Group». Компания принимала участие в строительстве многих объектов государственного и административного значения.
Мы с гордостью можем сказать, что наш след есть во многих крупных проектах. Особое место занимают проекты в Карабахе, где мы участвовали на разных этапах: от строительства «с нуля» до выполнения работ по мебели, окнам и бетону. Среди этих проектов — отель «Агалы» в Зангилане, Мугам-центр в Агдаме, ряд административных и жилых зданий в Агдаме, а также изготовление перил для зданий в Шуше. В составе группы мы участвуем в выставке уже четвёртый год подряд.
В рамках мероприятия проходят многочисленные деловые встречи, обсуждения, предварительные договорённости и новые знакомства. Уверены, что результаты этих встреч проявятся после завершения выставки в виде реальных партнёрств. Мы также намерены участвовать в выставке и в последующие годы.