Bir çox böyük layihələrdə imzamız var
“Crystal Group of Companies” şirkəti inşaat yönümlü şirkətdir. Şirkət 2002-ci ildən fəaliyyətə başlayıb və artıq 23 ildir fəaliyyət göstərir. Əsas fəaliyyətinə beton məhsulları ilə başlayıb. Şirkətin korporasiyasına daxildir: Kristal İnşaat, Kristal Beton, Kristal Mebel İnteryer, Kristal Nəqliyyat, Kristal Qum-çınqıl və Kristal Pen. İllər boyu bizə verilən etimadın vacibliyini anlayaraq fəaliyyətimizdə peşəkar yanaşmanı əsas tutur və korporativ dəyərlərə önəm veririk.
Sərgi günlərində ziyarətçilər Crystal Group-un müxtəlif brendləri barədə ətraflı məlumat almaq və yeni layihələrimizlə tanış ola bilərlər. Biz bir çox dövlət əhəmiyyətli binaların, inzibati binaların təşkilində iştirak etmişik. Bir çox böyük layihələrdə imzamız var. Qarabağdakı bir çox layihələrin təşkilində, bəzilərində sıfırdan, bəzilərində isə mebel interyer, pəncərə və beton işləri ilə məşğul olmuşuq. Bunlara daxildir: Zəngilanda Ağalı oteli, Ağdam muğam mərkəzi, Ağdamda bir sıra inzibati yaşayış binaları, Şuşada bəzi binaların məhəccərlərinin hazırlanması.
Qrup şəklində biz 4 ildir ki, bu sərgidə iştirak edirik. Sərgidə bir çox işgüzar görüşlər, müzakirələr, ilkin razılaşmalar, yeni tanışlıqlar yer alır. Əminəm ki, bu görüşlərin uğurlu nəticələrini sərgi bitəndən sonar görəcəyik. Bu sərgidə növbəti illərdə də iştirak etmək niyyətindəyik.

Our Signature Is on Many Major Projects
Crystal Group of Companies is a construction-oriented corporate group that began its operations in 2002 and today has over 23 years of experience in the industry. The company initially started with the production of concrete products and has since expanded its activities significantly. The group includes several companies: Kristal Inshaat, Kristal Beton, Kristal Mebel Interior, Kristal Transport, Kristal Sand & Gravel, and Kristal Pen. Over the years, we have maintained a strong commitment to professionalism and corporate values, recognizing the importance of the trust placed in us.
During the exhibition days, visitors have the opportunity to learn more about Crystal Group’s diverse brands and discover our latest projects. We have participated in the construction of numerous state and administrative buildings and are proud to say that our company’s signature is present in many major projects. We have been involved in several projects in the Karabakh region, taking part at different stages — from complete construction to interior furniture, window systems, and concrete works. Among these projects are Aghali Hotel in Zangilan, the Aghdam Mugham Center, a number of administrative and residential buildings in Aghdam, and the production of balcony railings in Shusha.
As a group, we have been participating in this exhibition for four consecutive years. The exhibition provides a platform for numerous business meetings, negotiations, preliminary agreements, and new connections. We are confident that these interactions will lead to successful partnerships after the event. We plan to continue participating in this exhibition in the coming years as well.