Aqro-parklar, anbarlar, qurutma kameraları və təmizləyici tikintisi sahəsində təcrübə ...
“Silo Construction LLC” Türkiyənin “Mysilo” şirkətinin Azərbaycandakı rəsmi nümayəndəsidir. Bütün konstruksiyalar ölkəmizə Türkiyədən gəlir, biz ancaq onların quraşdırılmasını və istismara verilməsini həyata keçiririk. Şirkətimizin əsas fəaliyyət sahələri anbar, qurutma kameraları, təmizləyicilərin və s. quraşdırılması, yığılması və inşasıdır. “Silo Construction” şirkəti artıq aqro-parkların inşası üçün layihələr həyata keçirib və bunlar dövlət əhəmiyyətli layihələrdir!
Şirkətimiz Azərbaycanın aparıcı sərgi layihələrinin təşkilatçısı ilə daim əməkdaşlıq edir. Sərgilərdə iştirak daimi tərəfdaşlar və müştərilər tapmaq üçün əla imkan yaradır, yəni inkişaf etmək və yeni zirvələrə çatmaq imkanı verir. Biz istər dövlət, istər özəl sektor ilə əməkdaşlığa daim hazırıq. Yeri gəlmişkən, artıq Azərbaycanın Kənd Təsərrüfatı Nazirliyi ilə uğurla əməkdaşlıq edirik. Nazirliyin xəti ilə tərəfimizdən respublikanın Şəki və İsmayıllı rayonlarında ən son layihələr həyata keçirilib. Biz ölkənin işğaldan azad edilmiş ərazilərinin tezliklə bərpasına, orada kənd təsərrüfatı sahəsində irimiqyaslı layihələrin həyata keçirilməsinə də çox ümid edirik və bu prosesə töhfə verməyə hazırıq.
“BakuBuild” və “Rebuild Karabakh” sərgilərini əla təşkil etdiyinə görə şirkətimiz adından “Caspian Event Organisers” şirkətinə təşəkkür edirəm və onlara gələcək işlərində uğurlar arzulayıram.

Опыт строительства агропарков, амбаров, сушилок, очистителей…
Silo Construction LLC является официальным представителем турецкой компании Mysilo в Азербайджане. Все конструкции поступают в нашу страну из Турции, мы же осуществляем их монтаж и наладку. Основные сферы деятельности нашей компании - установка, монтаж и строительство амбаров, сушилок, очистителей и пр. Silo Construction уже реализовала проекты по строительству агропарков, а это разработки государственного значения!
Наша компания на постоянной основе сотрудничает с организатором ведущих выставочных проектов в Азербайджане. Участие в выставках предоставляет великолепную возможность нахождения постоянных бизнес-партнеров и клиентов, то есть, позволяет развиваться и достигать новых высот. Мы всегда открыты к сотрудничеству, будь то государственный или частный сектор. К слову, мы уже успешно сотрудничаем с Министерством сельского хозяйства Азербайджана. Последние проекты были реализованы нами по линии министерства в Шекинском и Исмаиллинском районах республики. Также мы очень надеемся на скорейшее восстановление освобожденных территорий страны, осуществление там масштабных проектов в сфере сельского хозяйства и готовы внести свой вклад в этот процесс.
Хотел бы от имени нашей компании поблагодарить компанию Caspian Event Organisers за великолепную организацию выставок BakuBuild и Rebuild Karabakh, пожелать им дальнейших успехов.