Aqro-parklar, anbarlar, qurutma kameraları və təmizləyici tikintisi sahəsində təcrübə ...
“Silo Construction LLC” Türkiyənin “Mysilo” şirkətinin Azərbaycandakı rəsmi nümayəndəsidir. Bütün konstruksiyalar ölkəmizə Türkiyədən gəlir, biz ancaq onların quraşdırılmasını və istismara verilməsini həyata keçiririk. Şirkətimizin əsas fəaliyyət sahələri anbar, qurutma kameraları, təmizləyicilərin və s. quraşdırılması, yığılması və inşasıdır. “Silo Construction” şirkəti artıq aqro-parkların inşası üçün layihələr həyata keçirib və bunlar dövlət əhəmiyyətli layihələrdir!
Şirkətimiz Azərbaycanın aparıcı sərgi layihələrinin təşkilatçısı ilə daim əməkdaşlıq edir. Sərgilərdə iştirak daimi tərəfdaşlar və müştərilər tapmaq üçün əla imkan yaradır, yəni inkişaf etmək və yeni zirvələrə çatmaq imkanı verir. Biz istər dövlət, istər özəl sektor ilə əməkdaşlığa daim hazırıq. Yeri gəlmişkən, artıq Azərbaycanın Kənd Təsərrüfatı Nazirliyi ilə uğurla əməkdaşlıq edirik. Nazirliyin xəti ilə tərəfimizdən respublikanın Şəki və İsmayıllı rayonlarında ən son layihələr həyata keçirilib. Biz ölkənin işğaldan azad edilmiş ərazilərinin tezliklə bərpasına, orada kənd təsərrüfatı sahəsində irimiqyaslı layihələrin həyata keçirilməsinə də çox ümid edirik və bu prosesə töhfə verməyə hazırıq.
“BakuBuild” və “Rebuild Karabakh” sərgilərini əla təşkil etdiyinə görə şirkətimiz adından “Caspian Event Organisers” şirkətinə təşəkkür edirəm və onlara gələcək işlərində uğurlar arzulayıram.

Experience in the construction of agricultural parks, storehouses, dryers, purifiers...
Silo Construction LLC is the official representative of the Turkish company Mysilo in Azerbaijan. All structures come to our country from Turkey, but we carry out their installation and commissioning. The main areas of activity of our company are installation, assembly and construction of barns, dryers, purifiers, etc. Silo Construction has already implemented projects for the construction of agricultural parks, and these are developments of national importance!
Our company constantly cooperates with the organiser of the leading exhibition projects in Azerbaijan. Participation in exhibitions provides an excellent opportunity to find permanent business partners and clients, that is, it allows you to develop and reach new heights. We are always open to cooperation, be it the public or private sector. By the way, we are already successfully cooperating with the Ministry of Agriculture of Azerbaijan. The latest projects were implemented by us through the ministry in the Sheki and Ismayilly regions of the republic. We also very much hope for the early restoration of the liberated territories of the country, the implementation of large-scale projects there in the field of agriculture and are ready to contribute to this process.
On behalf of our company, I would like to thank Caspian Event Organisers for the excellent organization of the BakuBuild and Rebuild Karabakh exhibitions, and wish them continued success.