Qarabağ iqtisadi rayonunun yenidən qurulmasına töhfəmiz
"PROMEX TECH" şirkəti xüsusi texnikanın istehsalı üzrə ixtisaslaşmış beynəlxalq Çin dövlət təşkilatı "XCMG"nin rəsmi distribütorudur. Şirkətin Fuçjou şəhərində yerləşən zavodu kran, yol, yanğın, karxana, sanitariya texnikası, yükləyicilər, üfüqi istiqamətli qazma qurğuları, yüksək hündürlük işləri üçün avadanlıqlar, tunel qazma kompleksləri, beton avadanlıqları, ekskavatorlar və xüsusi maşınlar istehsal edir.
"XCMG" texnikası (1360 adda məhsul) dünyanın 180-dən çox ölkəsində satılır, 300 xarici diler, 40 nümayəndəlik və 2000 xidmət nöqtəsinə malikdir. Şirkət Çin inşaat maşınqayırma sənayesində birinci, xüsusi avadanlıq istehsalçılarının reytinqinə görə dünyada 3-cü yerdədir.
"Qarabağın bərpası, yenidən qurulması və inkişafı" beynəlxalq sərgisi vasitəsilə biz ilk dəfə olaraq "XCMG"nin xüsusi texnikalarını təqdim edirik. Burada təqdim olunan heç bir markanın bizim kimi məhsulları və rəsmi zəmanəti yoxdur. Məqsədimiz təkcə Azərbaycan bazarına çıxmaq və istehlakçını xüsusi texnika ilə tanış etmək deyil, həm də Azərbaycanın Qarabağ iqtisadi rayonunun yenidən qurulmasına töhfə verməkdir.
Sərginin təşkilatçılarına təşəkkür etmək istəyirəm. Sərgi bizim üçün məhsuldar oldu! Artıq Şuşa, Laçın və Füzuliyə xüsusi texnikanın tədarükü üzrə müqavilə bağlamağı planlaşdırdığımız ilk müştərilər var.

Наш вклад в реконструкцию Карабахского экономического региона
Компания PROMEX TECH является официальным дистрибьютором международной китайской государственной организации XCMG, специализирующейся на производстве спецтехники. Завод компании, расположенный в городе Фучжоу, производит крановую, дорожную, пожарную, карьерную, санитарную технику, погрузчики, установки горизонтально-направленного бурения, оборудование для высотных работ, тоннелепроходческие комплексы, бетонное оборудование, экскаваторы и спецмашины.
Техника XCMG (1360 наименований продукции) реализуется более чем в 180 странах мира, имеет 300 зарубежных дилеров, 40 представительств и 2000 пунктов сервисного обслуживания. Компания занимает первое место в китайской отрасли строительного машиностроения и 3-е место в мире согласно рейтингу производителей спецтехники.
Посредством Международной выставки «Восстановление, реконструкция и развитие Карабаха» RebuildKarabakh мы впервые представляем спецтехнику XCMG. Ни у одного представленного здесь бренда нет такой продукции и официальной гарантии, как у нас. Наша цель – не только выйти на азербайджанский рынок и познакомить потребителя со спецтехникой, но и внести вклад в реконструкцию Карабахского экономического региона Азербайджана.
Хочу поблагодарить организаторов выставки. Для нас она была продуктивной! Уже есть первые клиенты, с которыми мы планируем заключить контракт по поставке стецтехники в Шушу, Лачин и Физули